Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Hizmetler

Tokat Gülüş Tasarımı, Fiyatları

Gülüş Tasarımı daha estetik bir gülüşe sahip olmak isteyen kişilere uygulanan diş tedavisi programının genel adıdır.

Gülüş Estetiği olarak da adlandırılan bu uygulama sırasında insanların mutlu olduğu anlarda doya doya gülebilmesini sağlamak için gerekli diş estetiği işlemleri uygulanır.

Gülüş Estetiği Uygulaması;

 • Zirkonyum Kaplama,
 • Lamine Kaplama,
 • Diş Beyazlatma,
 • Diş Eti Tedavisi,
 • Diş Boyu Ayarlaması,
 • Köprü,
 • Dudak Şekillendirme,

gibi diş tedavilerinin hastanın ihtiyacına göre kombine olarak uygulanmasıdır.

İnsanlar günlük hayatında ne kadar dikkat etse de genetik sebepler, zararlı alışkanlıklar, yaşanabilen travmalar veya kazalara bağlı olarak dişlerimizin estetiği bozulabilir.

Klinik ortamında uzman diş hekimleri tarafından yapılan Gülüş Tasarımı uygulamaları sayesinde istediğiniz güzel gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Gülüş Tasarımı sonrası kişinin diş eti sağlığı korunmuş olur. Dişlerinin renkleri beyazlar. Eğer varsa dişlerindeki çatlak ve kırıklar düzeltilir. Çene kasları gevşetilerek dişlerin kapanışı simetrik hale getirilir.

Gülüş Estetiği kapsamında tedavi planı oluşturulurken kişinin diş yapısı, ten rengi, yüz yapısı gibi birçok faktör değerlendirilir. Gülüş Tasarımının başarısı diş ve diş etlerinin uyumlu olması ve doğal bir görünüm oluşturulmasına bağlıdır.

Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş Tasarımı kişilerin istekleri göz önünde bulundurulup hayal ettikleri Estetik Gülüşe sahip olabilmeleri için diş hekimliğinin ve estetiğin birlikte kullanıldığı tedavi yöntemidir.

Gülüş Tasarımı uygulaması Gülüş Estetiği, Estetik Diş Tedavisi ve Hollywood Gülüşü olarak da ifade edilmektedir.

Gülüş Estetiği tedavisi sayesinde kişilerin daha simetrik, düz ve bembeyaz dişlere sahip olması ve bu şekilde estetik bir gülüşe kavuşması amaçlanır.

Hollywood Gülüş Tasarımı sırasında kişinin istekleri dinlenerek beklentileri net bir şekilde not edilir. Günümüz teknolojisinin sağladığı avantajlar kullanılıp Dijital Gülüş hesaplamaları yapılarak uygulamanın hatasız olması sağlanır.

Tüm bu uygulamaların sonunda dijital ortamda oluşturulan prototip sayesinde sonucu tedavi olmadan görmek ve onaylayabilmek imkanına sahip olursunuz.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş Tasarımı yaptırmak için kliniğimize ulaşan kişiler öncelikle Uzman Estetik Diş Hekimi tarafından muayene edilirler.

Hastanın ağız ve diş yapısı incelenir. Gülüş Estetiğini negatif etkileyen sorunlar belirlenir. Hastaya ağız ve diş yapısı konusunda detaylı bilgiler verilir.

Gülüş Estetiği tedavisinin ilk aşamasında hastanın Ağız, Diş ve Diş Eti sağlığı kazandırılır. İşlem sırasında hastanın varlığından haberdar olmadığı problemler de giderilerek oluşabilecek hastalıklar önlenmiş olur.

Hastanın ağız, diş ve diş eti sağlığı uygun duruma geldikten sonra hedeflenen gülüşü oluşturmak için yapılması gereken çalışmalara geçilir.

Diş Eti Estetiği, Diş Boyu Ayarlama, Diş Kaplama ve Dudak Estetiği gibi uygulamalardan hastanın ihtiyaç duydukları doğru sıralama ve planlamayla yapılır.

Gülüş Tasarımı diğer bir adıyla Gülüş Estetiği işlemleri genellikle birkaç seansta tamamlanır. Zamana yayılarak uygulanan bu tedavi diş ve diş eti sorunlarını çözmeye odaklandığında birkaç haftada tamamlanır.

Eğer hastalarda düzeltilmesi gereken Ortodontik problemler varsa ve Diş Teli kullanılması gerekirse Gülüş Tasarımı tedavi süresi uzayabilir.

Gülüş Tasarımı Hangi Tedavileri İçerir?

Gülüş Tasarımı uygulaması yaptırmak isteyen kişilerin ağız ve diş bölgelerinde yaşadıkları problemler ve ihtiyaçları farklı olmaktadır.

Gülüş Estetiği tedavisi yapılan bazı hastalarda 1 veya 2 uygulama ile müdahale yeterli olurken, bazı vakalarda tedavi kapsamında 3 ve daha fazla yöntem kullanılmaktadır.

Gülüş Tasarımı kapsamında uygulanan Ağız, Diş ve Çene Tedavilerini;

 • Porselen Kaplamalar (Kron),
 • Zirkonyum Kaplama,
 • Lamine Kaplama (Yaprak Porselen),
 • Diş Eti Estetiği Kapsamında Gingivektomi İşlemi,
 • Lazerle Diş Beyazlatma (Bleaching),
 • Diş Taşı Temizliği (Gerekliyse Detartaj ve Küretaj),
 • Diş Eti Estetiği (Pembe Estetik),
 • Dişlerde çarpıklık ve yamukluk varsa Diş Teli (Ortodonti),
 • Eksik diş varsa İmplant veya Diş Protezi,
 • Dolgu uygulaması veya Kanal Tedavisi,
 • Dudak, Yüz ve Çene Bölgesi Şekillendirmeleri,

olarak belirtebiliriz.

Gülüş Tasarımı Kaplama Tedavisi

Gülüş Tasarımı tamamen kişiye ve genetik yapısına göre planlanan bir uygulamadır. İşlem sırasında her hastaya Diş Kaplaması yapılması gerekmez.

Bazı kişilerde sadece küçük dokunuşlarla ve diş beyazlatma uygulanarak hedeflenen gülüşe ulaşılabilir. Ancak bazı vakalarda hastanın dişlerine müdahale olmadan Gülüş Tasarımı başarılı olamaz.

Diş Estetiği amacıyla dişin görünen yüzeylerine Lamine Kaplama yapılabilir. Gülüş Tasarımı kapsamında dişlerinize Zirkonyum veya Lamine Kaplama yapılıp yapılmayacağına diş hekiminiz tarafından karar verilecektir.

Gülüş Tasarımı Kalıcılığı?

Gülüş Tasarımı özellikle ağız ve diş bölgesindeki görünümden rahatsız olan kişilerin hayal ettikleri estetik yapıya ulaşmak için başvurdukları tedavi yöntemidir.

Gülüş Estetiği uygulaması sırasında muayene edilen hastanın istediği görünüme ve gülüşe sahip olabilmesi için gereken tüm uygulamalar başarıyla gerçekleştirilir.

Kişilerin kliniğimizde tedaviyi uygulayan uzman hekim tarafından belirlenen periyotlarla kontrollerini yaptırması ve kendisine iletilen ağız – diş bakımını aksatmaması halinde Gülüş Tasarımı Ömür Boyu Kalıcı Hale Gelecektir.

Gülüş Tasarımı Faydaları

Gülüş Tasarımı yaptıran kişilerde uygulama sonrası görünen olumlu etkileri ve faydaları şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Başarılı bir Gülüş Estetiği tedavisi kişilerde güzel bir tebessüm ve pozitif bir etki bırakacaktır.
 • Kişinin dişlerinde bulunan renk solması ve aşınmalar giderilerek bembeyaz dişlere sahip olması sağlanacaktır.
 • Gülüş Tasarımı uygulaması sadece ağız ve diş bölgesinde estetik anlamda etkiler oluşturmamakta, dişlerin fonksiyonel güçleri artırılarak ilerde oluşabilecek rahatsızlıklar önlenmektedir.
 • Tüm bunlarla birlikte korkusuzca gülümseyecek estetik bir gülüşe sahip olan kişilerin özgüveni artmakta, sosyal hayatındaki ilişkileri güçlenmektedir.

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Bizlere ulaşan kişilerden en çok duyduğumuz soru Gülüş Tasarımı Fiyatları 2022 yılında ne kadar olmaktadır. Bu kişilere muayene yapılmadan bir fiyat belirlemenin doğru olmadığını belirterek kliniğimize davet etmekteyiz.

Gülüş Estetiği Fiyatları konusunda değişiklik olmasına yol açan birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebepleri;

 • Hastanın ağız ve dişlerinde bulunan deformasyon durumu,
 • Hastaya Gülüş Tasarımı kapsamında uygulanacak tedavi yöntemleri,
 • Gülüş Estetiği yapılacak hastanın genetik yapısı ve yaşı,
 • Tedaviyi uygulayacak klinik ve diş hekiminin tecrübesi,

şeklinde sıralayabiliriz.

Gülüş Tasarımı yaptırarak Ağız, Diş ve Çene bölgenizde bulunan ve sizi rahatsız eden durumlardan kurtulmak, hayal ettiğiniz Estetik Gülüşe (ağız ve diş görünümüne) kavuşmak için Hemen Bize Ulaşın